| PaNkAkE a întrebat:

Alege un raspuns castigator
Hmm luni dau test la geografie din relief profa ne-a recomandat sa ne uitam pe net si sa intram pe jocuri despre reliefu asiei ne-a zis sa invatam cat mai detaliat harta asiei numai ca eu nu gasesc siu imi e foarte foarte frica

imi dati si mie niste siteuri cu geogra va rog va dau fundita am nevoie urgent daca e nevoie pun intrebarea de mai multe ori sa va dau si mai multe va rooogg

6 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

scrie pe google... testeaza-ti cunostintele in geografie: http://travel.descopera.ro/......si-castiga

funda? funda? funda? plz plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici tot www. ratiefilelist. tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica. eu iti recomand sa citesti tot ce ti-a predat domana profesoara si sa iti faci un film al tau despre Asia si asa inveti mult mai repede. Sper sa iti foloseasca