| Lucassz a întrebat:

Https://pin.it/6OvWJbS
Salutare! Poate sa imi identifice cineva tabloul din linkul de mai sus(pictorul si numele tabloului), e un tablou care imi pare fain dar din pacate nu il pot gasi
PS: scuze pentru poza nu am putut face una mai buna…

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Intorce-te la locatie si intreaba patronul. Poate ti- l vinde.
sunt o gramada de artisti necunoscuti care isi lasa lucrarile prin diferite locuri.
Te ajuta cu ceva daca spun ca il cheama Xlulescu? unnul care a lasat o pictura undeva si s-a evaporat?

Răspuns utilizator avertizat
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Daca ne spui si in ce stabiliment erai...
E o mazgalitura a cuiva care sa defineasca locul. Daca tot erai acolo, de ce nu l-ai intrebat pe patron cine e autorul?

| Lucassz explică (pentru Dandiiiiiiii):

Poza e facuta de mine la monitor in timp ce ma uitam la un serial?

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru Lucassz):

Am inteles.
Atunci e posibil sa fie doar a cuiva din cei ce fac decorurile. Fara titlu, fara autor. Si nepastrat dupa terminarea filmarilor.
In cel mai bun caz poti sa iei legatura cu un student la arta plastica sa-ti faca unul asemanator. Sunt si talentati care ti-l pot face identic.