| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Salut TPU, de ceva vreme este o poza pe net cu un copil care se uita la un tablou cu o mașină (fiecare își pune ce mașina vrea în tablou), nu înțeleg unde se găsesc aceste poze, vreau sa fac și eu cu mașina mea, dar singura poza pe care am găsit-o cu tabloul gol era neclara și nu-mi place. Unde pot găsi poza clara cu tabloul gol sa-mi pun mașină eu în el și ar trebui sa fie mai multe versiuni cu tabloul, lumea cumva le-a făcut cu vreo aplicație. Ex: https://ro.pinterest.com/pin/94646029660732141/

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Astea se pot face și cu vechiul Painthee hee

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru Catrice):

Ți se pare ca m ai lămurit cu răspunsul asta? Eu am întrebat unde găsesc poza aia originala și tu mi ai zis cum sa fac. Eu știu sa fac dar am nevoie de poze originala și sunt mai multe variante, acel copil tine în mana ba o revista, ba altceva, unde găsesc acele poze originale?

| Catrice a răspuns (pentru Andreea_Nicoleta_2000):

Dacă nu te-ai prins, aia e.
E atât de simplu sa editezi o poza din aia ca o poți face cu una deja editata, schimbi poza și aia e.

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru Catrice):

Da, cu poza goala sunt mai multe variante, eu vreau toate variantele cu poza aia ca știu sa pun ce mașina vreau eu

| Catrice a răspuns (pentru Andreea_Nicoleta_2000):

Mai că îmi vine să-ți editez eu poza.