| SweetCakes a întrebat:

Imi spuneti si mie niste replici ca sa ii dau peste nas unei fete? Dar nu atat de dure cu multe injuraturi. Cele mai multe fundita.

16 răspunsuri:
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Sarcasmul! cand iti zice ceva o aprobi, ii inchizi gura. daca abereaza ceva o intrebi : ai terminat? mai ai?
- tu nu esti pe treaba ta tu fata!
- te cam chinuie talentu.
- cand voi avea nevoie de o 'impresara' o sa te sun, figuranto.
- sau lasa!
- il platesti pe d-zeu sa te lase sa traiesti?
- tu nu te enervezi cand te auzi?
- spune-i la maicata sa te duca la psihiatru.

mai am multe, de felul meu ma cert din oricelaughing- acum depinde si de situatie! [imi lasi o insulta la mesaje si iti raspund la ea smug]

| SweetCakes explică (pentru Breakingthehabittonight):

Una dintre replici este ''Tu iti iei hainele din gunoi''. ''Sau esti o frustrata'' astea le folosesc cel mai des fetele. Ce replici imi recomanzi daca imi zice cineva asta?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Tu chiar foloseşti astfel de replici? straight face

| Breakingthehabittonight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Chillax, nu ..de obicei am raspunsuri inteligente, DAR cand stiu despre ce e vorba happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Păi ce ai scris tu acolo nu este sarcasm. Sarcasmul este cu totul altceva.
Alea scrise de tine, sunt replici cu care te făceai de râs în curtea şcolii acum 5 ani.

| crina_1119 a răspuns (pentru Wøodenpints):

rolling on the floor)))))))))))))

| Breakingthehabittonight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Acum mai bine de 5 ani, la scoala invatai ce azi trebuia sa aplici, ma refer la faptul ca chestia cu sarcasmul a fost o idee si ceea ce urmeaza dupa punct [.] in cazul de fata incepe o alta idee cu replicile penibile happy!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Coerenţa ta mă uimeşte.

| Breakingthehabittonight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu sunt de etinie romana tongue - multumeste-te cu ceea ce am!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Site-ul este.ro
Adaptează-te!

| neutrino a răspuns:

Exista momente cand trebuie sa stii sa te recunosti invins.

Răspuns utilizator avertizat
| lrls a răspuns:

Te poti inspira din seriale de pe Disney. Alea au o gramada de replici misto.Bafta!

| Andreiutza12 a răspuns:

Ce intrebare...

| BatPug a răspuns:

Si ma rog, de cand tine asta de arta si de cultura? happy
Daca nu ai papagal si nu poti sa raspunzi in propriul tau fel, degeaba ceri ajutorul persoanelor, care clar, gandesc diferit. big grin