| Lupan7 a întrebat:

Imi spuneti niste replici de agatat fete. Mersi la toti.

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Treci - sa nu-ti aud gura - garantat vine cu tine

| negru30 a răspuns:

Ciocul mic - urmeaza-ma si sa vorbesti cand ajungem la destinatie - garantat te va iubi toata viata

| ursachy a răspuns:

Hey papusa ce bine arati azi parca esti fata :X laughing))

| adelaadelaadela a răspuns:

-Ce frumoasa esti!
-merci:*
-stii ce ar veni bine pe tine?
-nu.
-euuu!

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Eu nu te pot ajuta caci sunt fata dar eu una nu as fi deloc impresionata de asa-zisele "replici de agatat" mi se par de prost gust. Daca iti place de o fata invit-o in oras, dai un cadou sau dai niste flori.happyeu asa as putea fi cucerita nu prin chestiile alea ieftine.

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Uite cu astea am avut eu succes: Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa mai trec inca o data?

Imi dai si mie o poza ca sa stiu ce sa ii arat Mosului ce sa imi aduca de Craciun

Am invatat cumva la scoli diferite impreuna?

Ajuta-i pe sarmani.ia-ma cu tine acasa

Si care ar fi sansele sa capat mai mult decat o conversatie?

Vreau sa iti acord premiul 'Totcevrei' si ai castigat dreptul la o intalire cu mine cu toate cheltuielile platite. Acum daca imi dai numele si nr de tel ca sa te contactez sa poti intra in posesia premiului

Esti religioasa? Pentru ca esti raspunsul rugaciunilor mele

E ziua mea. Ce zici de un sarut? (Chiar e ziua ta?) Nu. Dar ce ai zice de un sarut oricum

Uite-ma ca am aparut acum mai ai 2 dorinte

| Lupan7 explică:

Hi asa sunteti toti amuzantii...

| CaTalin_Cata_2000_QGtE a răspuns:

1.-Buna! :*
2.- Esti frumoasa! ♥
3.-Stii,imi cam place de tine :*
4.-si imi esti draga