| dtcvygk a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie ce materii se fac in clasa a9a la liceul de arte la profilul de arte plastice si decorative

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

Eh aici draga mea/dragul meu esti pe profilul meu...eu sunt la liceul de arta "victor brauner" Piatra Neamt trec si eu acum in a 9 a si faza tare e ca dau la acelasi profil in continuare bun deci din cate am aflat si eu noi nu mai facem matematica deloc deci din a 9 a cei ce dau la acest profil nu mai fac matematica! Dar in schimb facem aceleasi ore ca si pana acum infara de latina plus ca facem mai multe ore de desen! De ex cei care sunt ca mine deja in liceu in cl 5-8 se fac 6 ore de desen pe saptamana si 4 ore de mate si 6 ore de roamana deci din a 9 a nu vom mai face mate dar vom face logica si vom avea vreo 9 ore de desen pe saptamana

| nnnnnnnnnn a răspuns (pentru trifescugabriela):

Sal, trifescugabriela si eu am dat proba si am intrat la liceul de arte Victor Brauner deci cred ca suntem colege ♥ si multumesc pentru sfat insa eu am auzit ca avem doar 2 ore de mat insa sper sa nu avem deloc asa cum ai spus tu oricum mersi! ♥imi lasi si mie id?

| CannbalCorpse a răspuns (pentru nnnnnnnnnn):

Ce probe ai dat?happy In ce au constat?

4 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Id-ul meu: tiffany_da_kiss

| Maiiiiia a răspuns:

Pai cam multe blocuri de schita, pensule cu tempera mai mult, sort nu stiu