Întrebare recomandată | madalynutza98 a întrebat:

Buna sunt clasa a8 si as dori sa intru la liceul de arte regina maria din constanta la profilul de arte plastice si decorative sau arte ambientale si desing. As vrea sa stiu cu ce medii s-a intrat in 2012, pe ce materii se bazeaza si cata matematica faci dar si cat de duri sunt profesorii. Va rog ajutati-ma dau multe FUNDE.

1 răspuns:
| mihaela0205 a răspuns:

Ca să vezi cu ce medii s-a intrat anul trecut, intră aici : http://www.admitereliceu.ro/
Vezi la rezultate admitere 2012.
Alegi județul Constanța și liceul și o să vezi :)