| adiynaelena76 a întrebat:

In cine sa ma incred in parinti sau in prieteni adica parintii imi spune ca am o voce frumoasa dar prietenii imi spun ca am o voce groaznica (majoritatea dintre ei nu canta bine)

Răspuns Câştigător
| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Pai..eu cred ca parintii tai intotdeauna au dreptate, dar totusi, pot spune ca ai o voce super ca sa nu te superisad.Dar si prietenii tai pot spune ca ai o voce groaznica pentru ca sunt invidiosi.Dar oricum crede-ma ca parintii tai iti spun mereu adevarul deci nu cred ca e cazul sa te minta intr-o asemenea problema:X

funda?happy

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cel mai sigur intrebi pe cineva cu ceva cunostinte oficiale in domeniu si neutru, cum ar fi un prof de muzica

| Ina93 a răspuns:

In parinti pentru ca parinti de te iubesc mai mult ca prieteni.

| Kamakura a răspuns:

Eu zic să îi crezi pe prieteni...(fără suparare)(părinţii îşi iubesc copii mult, adică dacă eşti urâtă zic că eşti frms.)

| alinutzaap a răspuns:

In parintii pentru ca prieteni pot fi invidiosi. Sau mai bine crede ce iti spune inimahee hee.
Asa e cel mai sigur big hug p

| ButterflyGy a răspuns:

Pune o postare pe youtube si da-ne linkul si-ti spunem noi cum sta treaba.

| adiynaelena76 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri dar doar unul poate fii castigator