| alpha99Eduard a întrebat:

La Art Attack cand se foloseste aracet de obicei se foloseste si hartie de ziar, stie cineva ce fel de hartie este la fel de fina si usor de rupt ca ce-a de ziar?

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Poti folosi zirurile kaufland happy sau daca vrei o hartie mai groasa de caiet
funda

1 răspuns:
| LadyMelian a răspuns:

E bine sa folosesti ziare deoarece se lipesc cel mai bine. Pliantele de la supermarket-uri sunt ori lucioase ori prea rugoase si o sa ti se desprinda odata ce s-a uscat aracetul.