| Daniel_Mircea_1994 a întrebat:

Buna tpu.va rog foarte mult sa imi spuneti si mie niste site-uri gen art attack sau idei de ce pot sa fac din hartie cartoane lipiciuri acuarele sclipiciuri creta pensule aracet capsator perforator cu catelus si brad.va rooooog... funda.:*

5 răspunsuri:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Incearca sa faci quilling, sunt foarte frumoase si gasesti multe site-uri de unde poti invata, poti sa mai faci si origami, kusudama, etc.

| Daniel_Mircea_1994 explică (pentru TaNaNaNaNa):

Ma refeream la ceva din cartoane gen teatre de hartie semne de agatat la usa...dar oricum multumesc:*

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Pe Clopotel.ro unde scrie "De capul meu"