| anonim_4396 a întrebat:

La ce liceu trebuie sa ma duc pentru a fi designer si ce profil? Dar la designer interior?

3 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Exista licee cu profil desen-tehnic.Sau mergi la mate-info. Daca nu exista liceu de arta in orasul tau.
Si eu m-am gandit mult la meseria de designer interior si de aceea m-am informat ce profil ar fi mai bun.

| AoBo a răspuns:

Chimia-biologia le "acapareaza" pe toate tongue... urmand acest profil, te poti axa pe aproximativ orice. Bafta!

| Mandy a răspuns:

La filologie.Profilul asta iti dezvolta imaginatia, si iti da ocazia pe parcurs sa te specializazi pe aceasta profesie, dar nu numai.