| Hello2006 a întrebat:

Ce este un designer de interior și ce face? Se plătește bine? Ce facultate/ liceu (și ce profil) trebuie sa urmezi ca să devii un designer de interior?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un fel de nevasta scumpa de inchiriat, care iti explica tot ce trebuie sa faci la amenajarea unei locuinte, dar nu te ajuta cu nimic, tot tu platesti echipa.
Nu prea vad cine apeleaza la ei in Romania.

| Justme79 a răspuns:

Buna pai designer este cel care se ocupa în întregime de ați face schimbări în interiorul casei șamd ca și job cred că este platit destul de ok facultatea nu știu să îți spun din păcate... caută pe net happy

| Hello2006 explică (pentru Justme79):

Mulțumesc happy

| Justme79 a răspuns (pentru Hello2006):

Cu drag îmi pare rau ca nu am știut ce facultate happy

| Hello2006 explică (pentru Justme79):

Nu este nicio problemă!