| AlexDamacus a întrebat:

Ceau! Imi spuneti de unde pot cumpara markere graffiti in Arad? Dau Fundaa

2 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Nu stiu exact de unde sa iti iei markere graffiti. Stiu doar ca spray graffiti iti poti lua din Libra, intr-un bloc de langa Maranata, cu vreo 25 de lei daca nu le-au scumpit.

| xLouana a răspuns:

Se gasesc in magazinele de bricolaj. marckere alea sunt folosite pentru retusarea vopselii la masini,, deci trebuie` sa cauti prin magazine de acel profilwinking