| Alinnutza07 a întrebat:

La un filmulet, cum pun pe fundal o melodie?:d Funda.:*:*

Răspuns Câştigător
| Allkin a răspuns:

Am sugerat si intr-o intrebare anterioara, cu ajutorul unui program poti introduce o melodie de fundal unui clip.
Iti recomand Ulead Video Studio pentru ca e mai usor de folosit.
Il instalezi adaugi videoul, dai la setari la video ii dai mute dupa care adaugi melodia pe care o vrei ca fundal si setezi sa cante pe tot parcursul clipului.
Poti incerca si cu Sony Vegas sau Windows Movie Maker.Bafta

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O poti adauga cu programul Windows Movie Maker.
Daca nu il ai il iei de aici: http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_Movie_Maker

| raullik007 a răspuns:

Cel mai bun program este muvee reveal iti pui filmuletul si sub filmullet scrie add audio files.acolo FUNDA?

| ionut_6892 a răspuns:

Iti trebuie un program cred