| maya a întrebat:

Cu ce program pot face un filmulet din poze si sa pun pe fundal si o melodie?

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti inclusiv cu Microsoft PowerPoint.

| JackieSue a răspuns:

SlideShow

Janina
| Janina a răspuns:

Movie maker il are orice windows

| Klara a răspuns:

Nu stiu. Ei bine, asta ma intreb si eu! Chiar doream sa intreb pe cineva de pe-aici. Deci... hmm... astept raspuns din partea celorlalti happy

| Klara a răspuns:

rolling on the floor Doamne ce raspuns penibil am dat. rolling on the floor

| bubukid a răspuns:

Incearca Pro Show Gold... e cel mai simplu de utilizat big grin
asa poti si cu Power Point...sunt mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-> Programs-> Windows Movie Maker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai fain este proshow gold, insa nu iti garantez ca il vei gasi foarte usor. Poti sa incerci xatshow, daca ai nevoie de el doar de cateva ori. Il poti descarca de aici: http://xat.com/products.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker ii cel mai bun si cel mai simplu il ai in windows Start-> Programs-> Windows Movie Maker.