| FlorinPetras a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o semnatura de fotograf va rog frumos? Semnatura trebuie sa contina Florin Art photography. Cea mai frumoasa semnatura primeste funda! Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Încă te mai crezi artist și simți nevoia să-ți iscălești toate pozele ca să nu ți le fure cineva? laughing
Pentru că ăsta este scopul tuturor în viață, să-ți fure ție pozele pe care le-ai făcut cu multă trudă și sudoare.
Îți dai cam prea multă importanță, părerea mea.

| Jackster a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu e vorba de furtul fotografiilor.
O semnatura (pe o imagine) transmite profesionalism, plus ca daca ai mai vazut in trecut poze cu acea semnatura te vei gandi imediat cand mai vezi una: ''Hey, am mai vazut poze facut de tipul asta!''

| Wøodenpints a răspuns (pentru Jackster):

Eu i-am văzut fotografiile și nu-i cazul de profesionalism. Și cu ce te încălzește că ai mai văzut pozele cuiva?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Chestiile astea se platesc fiindca e vb de design, da ma rog, don't mind me tongue

| Jackster a răspuns:

Uhm, ne poti da mai multe detalii? (resolutie, imagine de fundal, imagini aditionale etc)
Ce vrei sa spui prin ''semnatura de fotograf''?

| FlorinPetras explică (pentru Jackster):

O semnatura pe care sa o pot adauga pe fotografii. Ceva gen cea din imagine. http://www.flickr.com/photos/iliesbogdan/8430137535/in/photostream/

| Jackster a răspuns:

Uite aici: http://www.2shared.com/photo/XyrAf7JW/foto_sig.html

I-am facut fundalul transparent ca sa o lipesti de imagini mai usor.