| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.dau funda! tocmai mi-am achizitionat un aparat Nikon profesional si am inceput sa fac poze calitative si as dori sa scriu pe ele numele meu s „photography"; trebuie sa fiu fotograf licentiat ca sa scriu asta? sau poate sa scrie oricine? merci

Răspuns Câştigător
| AlexandruMurzin a răspuns:

Fiecare are dreptul sa scrie pe pozele sale ce vrea si cum vrea...

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cata vreme faci pozele pentru tine ai tot dreptul sa scrii ce doresti pe ele. Daca insa doresti sa pornesti si o afacere din asta, adica sa faci photoshooting-uri pentru altii ori sa faci fotografii la nunti, banchete sau orice alt eveniment atunci e nevoie sa fii macar PFA!

| razvan2011 a răspuns:

Poti face orice cu acea fotografie daca este facute de tine happy