| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa fac rost de Piratii din Caraibe(toate partile) si Lord of the rings (Stapanu Inelelor toate partile)
PREMIUL CEL MARE ESTE FUNDITA PE CARE V-O DORITI!
As dori un site un le pot viziona cu subtitrare sau linkuri de download+subtitrareabig grinnus asa bun la engleza!big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe falist si ia totul frate tot ce vrei

| RomanMandruPanaMor explică:

Oxandero mama bine ca am cont ca acum trebuie invitatiebig grin

| RomanMandruPanaMor explică:

Vreau sa intreb cum se numesc partile la Piratii din caraibe(stiu ca sunt 3 sau 4)
-Cufarul Omului Mort
-La Capatu Lumii
-restul nu stiu(nu conteaza in ce limba imi ziceti numele eng/ro)
La fel as dori la stapanu inelelor!