| publicname a întrebat:

Mai pot incepe sa fac inot de performanta la 15 ani?

5 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Da, sigur ca poti incepe. Niciodata nu este prea tarziu, trebuie doar sa crezi in puterile tale si ale antrenorului care te descopera.
Mult succes!

| カルメン a răspuns:

Bineinteles ca poti! trebuie doar sa ai vointa sh ambitiewinking

| Cryssy a răspuns:

Nimic nu este imposibil.Trebuie ca acum sa fii foarte hotarata in ceea ce faci. Sper sa ai ambitia si puterea de munca.Inotul este in top 3 sporturi din care reiese o sanatare tare ca piatrahappy...Chiar si unii sportivi de performanta s-au apucat de inot la o varsta tarzie si au ajuns campioni.Iti doresc mult succes din toata inima. :*

| Ofiintă a răspuns:

Da voi sunteti batutzi in cap ma refer la astia care zic ca poti faza este ca nu poti eu fac inot de performanta si nu stiu de ce fraierii astia iti zic ca poti intreaba un antrenor trebuia sa incepi de la 8 ani imi pare rau eu am inceput de la sase ani si ii una de la noi care si-a inceputo de mai demult si merge in fiecare zi si nu ne poate trece asta-i situatia fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca poti incepe si eu am inceput de la 14 ani iar acum am 15 si sunt olimpicahappyhappy