| zoomumba a întrebat:

Unde pot face inot ca sport adica de performanta in cluj-napoca?

Răspuns Câştigător
| Exxtremus a răspuns:

Telefon:
cursuri initiere si perfectionare inot, pentru copii si adulti, inot terapeutic, recuperare fizica prin inot. programe eficiente de slabit prin inot, Cluj Napoca bazinul Olimpic .0740189329.Pret; 25 lei/ora

Adresă: bazin olimpic
Locaţii:

email: curs_inot_cluj@yahoo.ro
Orar: zilnic

2 răspunsuri:
| Exxtremus a răspuns:

Multumesc fumoshappy

| InotInCluj a răspuns:

Nu stiu exact insa, cred ca este doar "perfectionare", insa mai multe informatii poti obtine direct de la antrenor,

Telefon: 0740-189-329 Andrei.

Din cate am inteles, bazinul este irelevant intrucat cursurile se pot face si in alte bazine:

http://cursurideinotcluj.besaba.com/......24x726.jpg