| anonim_4396 a întrebat:

La 13 ani mai poti incepe sa faci inot de performanta? Am 13 ani si vreau sa fac un sport de performanta si nu stiu ce sport sa aleg. Ce sporturi mai pot incepe sa fac pentru performanta la varsta de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Desigur ca te poti apuca la 13 ani da faci sport de pergormanta. Exista si copilasi mai micuti care practica sporturi de performanta. Iti era putin mai uror daca te apucai de inot pana in 10 ani, dar nu e nici o problema daca o faci de la 13. Poti face baschet, tenis de camp, tenis de masa, football, Sqas. Bafta!happy

2 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Fotbal la 13 ani? Creca glumesti...

| Andreea_Madalina_2000 a răspuns:

Da poti sa paci inot de performanta la 13 ani. Ai mai putea alege tenis, sau basketball (daca esti inalta), voley, etc.