| Annet1237 a întrebat:

Merge cineva la liceul de arte din sibiu anul asta? Daca da, mai trebuie sa dam probe sau merge si cu portofoliu? Credeti ca se intra greu?

2 răspunsuri:
| Cristiana_Daniela_1999 a răspuns:

Cred ca se dau probe nu stiu sigur eu am fost la liceu de arte in Bucuresti probele sunt usoare depinde si cat de talentata esti tu cand am dat eu era natura statica adica ceva cub cu sfera cu umbre la desen si proba de pictura depinde ce pica anul asta la voi, vezi poate gasesti sa faci vre.o pregatire undeva pana atunci ca sa iti fie mai usor! Mult noroc!