| Andrei200202 a întrebat:

Merită să încep să citesc cărtile lui Sven Hassel?
Am primit toate cărțile scrise de el de la o vecină și mă gândeam dacă să le citesc sau nu. Sunt despre experiența lui din al doilea război mondial. Răspundeți dacă ati citit vreuna, dacă vă place cum scrie tipul.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Le-am citit pe toate, de mai multe ori!
Sunt super usor de citit, poti citi o carte intreaga intr-o zi.

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Daaa love struck Gestapo, Legiunea damnaților, Blindatele morții, Monte Cassino.

| Andrei200202 explică (pentru supadeceapa):

Cum au fost?

| mgtow a răspuns:

In Youtube ai toate informatiile

| Andrei200202 explică (pentru mgtow):

Despre el sau te referi că e mai util sa ma uit pe Youtube decat sa citesc?

| mgtow a răspuns (pentru Andrei200202):

Da orice, cartile raman din domeniul trecutului, acum ai documentare online mai usor si in format video ca si cum vezi un film

| darrio2007 a răspuns:

Foarte bune cartile.

| oz_1736 a răspuns:

Sunt ca niste scrisori din linia intai. Frumoase

| Cameliapantiru a răspuns:

Le-am citit pe toate pe la 12-13 ani. Sunt lecturi ușoare, atractive, pasionante. Recomand!