| Alone_1992 a întrebat:

Mi-am luat nokia e71 si stiti ca pe ecran apar mai mutle chestii inclusiv bluetooth. Dau clik pe el ca sa il activez si imi zice" Initializing bluetooth now... wait a moment" ce trebuie sa fac ca sa imi mearga dau funda urgent!

2 răspunsuri:
| AbysWallker a răspuns:

Daca nu stii engleza zice asteapta un moment adica sa astepti sa ti se instaleze!

| Alone_1992 explică:

Stiu ce inseamnastraight face Dar nu merge. astept astept si nu merge...eu am zis daca stiti o solutie...nu traducerea la ce am zisstraight face