| Cuupcake a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou -Nokia E71, dar nu imi merge bluetooth-ul, imi zice " initializing bluetooth now. wait a moment! " si nici nu am la setari " conectivitate ", cum fac sa imi activez bluetooth-ul? help me!puppy dog eyes
Fundaa!

1 răspuns:
| UiteeeeVezi a răspuns:

Tii apasat pe * si trebuie sa ti se deschida singur dupa aia ca sa il inchizi tii iar apasat pe *. In caz ca nu merge cu * inseamna ca telefonul e chinezarie, Made in china adica poti sa il arunci. Succes.