| Annutzyk a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou - Nokia E71, dar nu imi merge bluetooth-ul, imi zice " initializing bluetooth now. wait a moment! " si nici nu am la setari " conectivitate ", cum fac sa imi activez bluetooth-ul? plz! dau funda!

8 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

De unde ai luat telefonul? mie imi miroase a replica chinezareasca

| Cuupcake a răspuns:

Si eu mi-am luat telefon tot Nokia E71, si exact la fel imi zice :-s
chiar nu stiu ce sa facthinking

| Metinarul a răspuns:

Inseamna ca bluetooth-ul tau e in stare de vacanta, adica pe timpul vacantelor nu iti merge. Funda

| Laza_Andrei_1990 a răspuns:

Formeaza *#1000# si o sa iti mearga... funda big grin

| Vladutz_4389 a răspuns:

Mai bine folositi usb cel mai bun big grin Si eu am e 71 replica nu chinezarie is 2 lucruri diferite big grin parerea mea unu original bft

| Dragos_Burca_1996 a răspuns:

Foloseste urmatorul cod ca sa iti mearga bluetooth-ul *#1000#! merge 100%!

| nhgvhyg a răspuns (pentru Dragos_Burca_1996):

Buna,si daca nu merge sa il activez, atuci ce fac, te rog sa imi raspunzi! MULTUMESC!

| Cristina_3526 a răspuns:

Si eu am tot un Nokia E71.si tot asa zice la bluetoothsadsad...