| DarkSell93 a întrebat:

Sall...tocmai mi-am luat un nokia e71 si cand intru in bluetooth imi zice "initializing bluetooth now wait a moment"
si imi apare numai asa stiti cumva ce se intampla?

2 răspunsuri:
| vlad15eu a răspuns:

Software-ul man...trebuie un resoftware...sau in daca nu asta telefonul e chinezeschappy

| Snowstormm a răspuns:

Ori bluetooth-ul pe acel telefon e foarte prost si ii ia mult sa se aprinda ori este o problema la telefon(din fabricatie)... daca sta foarte mult si tot nu vre sa porneasca bluetooth-ul mergi de unde ai luat telefonul si vezi...cel mai probabil este o problema din fabricatie