| blackbird000 a întrebat:

Mi s-a dat o tema la scoala in care mi se cere sa fac un desen simbolistic pentru"Lustrita"de Mircea Eliade. Daca ati putea sa-mi dati niste idei mi-ati fi de mare ajutor credeti-ma!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu cumva vorbesti despre "Lostrita" de Vasile Voiculescu? thinking

| Princess24 a răspuns:

Esti sigura ca titlul este Lustrita?

| blackbird000 explică (pentru Princess24):

Nu prea; de fapt nu mi-a dat mie acea tema,i-a dat-o unei rpietene care vine maine la mine ca sa o ajut sa deseneze, si mi-a spus titlul operei in telefon, asa ca.laughing