| Cut a întrebat:

Multe femei spun că tipul cel mai plăcut și sexy de bărbat este ca fizicul acestuia să arate bărbătesc ( în cazul meu, o cunoștință de a mea asta consideră bărbat, înalți având peste 1, 80m și tatuați cu mult păr pe corp.) (Tip bombardier.) Dar, aceste femei s-au întrebat vreodată dacă aceștia sunt bărbați cu adevărat? S-au dacă au făcut armată vreodată în viața lor? (Deoarece armata întotdeauna transformă mentalitatea persoanelor de gen masculin.) Voi ce credeți? Sunt bombardierii cu adevărat catalogați tot timpul ca "bărbații supremi" sau "zeitățiile bărbătești"? Sau nu contează statura corpului al acestuia?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bombardierii de care vorbesti plac doar unui anumit tip de femei: cele proaste, gen pitipoance, pentru acre nu conteaza inteligenta ci corpul.

Restul de femei inteligente, prefera barbatii inteligenti, cu creier in cap, fara muschi umflati si fara tatuaje.

| Violleta2022 a răspuns:

Bombardierii de care vorbesti plac doar unui anumit tip de femei: cele proaste, gen pitipoance, pentru acre nu conteaza inteligenta ci corpul.

Restul de femei inteligente, prefera barbatii inteligenti, cu creier in cap, fara muschi umflati si fara tatuaje.

Bineinteles ca inlatimea (statura) conteaza foarte mult, ca-i ridicol sa vezi un baiat pitic langa o lunganca.
Dar se gasesc fete micute de statura si pentru baietii care sunt mici de statura, sub 1.70m.

| Cut explică (pentru Violleta2022):

CORECT. Ai dreptate. Mulțumesc mult pentru răspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e bombardier, nu-i barbat, e maimuțoi!

| Cut explică (pentru anonim_4396):

Aia zic! Nici nu înțeleg de ce femeile adoră așaceva!