| andreeadeeathebest a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat o carte care se numeste: The Little Black Book of Style de Nina Garcia. este scrisa in engleza. sunt multe imagini, dar mai multe pagini de citit.
apropo am cumparat`o online.
vreau sa stiu daca voi stiti niste carti bune... asemanatoare cu aceasta

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Da, citesc niste carti bune, dar nu cred ca asemanatoare cu a ta. Desi nu stiu despre ce este, tind sa cred ca are ca subiect moda, dupa titlul pe care il are.
Citesc si eu o carte in engleza pe care am primit-o de la o prietena americanca. Se numeste Runaway (Short Stories) de Alice Munro si e buna. Carti de moda nu citesc. happy

1 răspuns:
| porcelan a răspuns:

Stiu o carte buna Bradley Bayou-Cum sa fii sexy intre stiinta si arta Pro Editura si tipografie 2007 Bucuresti in jur de 50 Ron merita banii o carte foarte buna.