| YellowShoes a întrebat:

I need help. Am copiat un program de citit carti Amazon Kindle,si cartile costa bani,dar am observat ca daca apas try a sample imi da cateva pagini din carte,dar eu vreau toata cartea.Ce programe de citit carti stiti? De pe google play,in romana,engleza,dar sa-mi dea toata cartea, fara bani. Fundoi

2 răspunsuri:
| artur99 a răspuns:

Site-urile Amazon și Google play sunt foarte securizate. Crezi ca exista vreun program care să poată să spargă baza de date Google sau Amazon ca să îți dea ție cartea, și pe lângă, programul să fie și gratis? big grin

| cevapeaici a răspuns:

Recomand metoda clasica. ia de aici http://carti-de-citit.ro/ cateva carti si incepe sa citesti old school. spor!