| Conyk a întrebat:

Nu știu, câteodată mă minunez de mine.Chiar e extraordinar că știu să scriu corect,cu cratimă,fara ea unde nu trebuie,doar sau decat, pur și simplu știu,nu ca unii care înainte să dea o replica stau sa caute pe net forma corecta a cuvântului.Nu inteleg,tu ca om tânăr să nu ai habar sa scrii, sa scrii,,tinar,, de exemplu.Carcotasii vor spune că am lăsat spatiu aiurea pe la virgule. Am făcut -o intenționat ca să aveți și voi un motiv de mândrie că ați corectat o minune a omenirii. Este corect să vă permit?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar n-ai gresit unde ai lasat spatiu dupa semnele de punctuatie. Ai gresit unde n-ai lasat. Citeste: https://bit.ly/3rNnkUO

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Am vazut intrebarea anterioara si stiu ca stii sa scrii.

| slayer09 a răspuns:

Foarte bine ca stii sa scrii! Felicitari! dar mandria sa stii ca nu e o virtute.

| sunt0anonima a răspuns:

E trist că nu o să îi pese nimănui de mesajul tău asa cum ar trebui, dar mai trist e că cei care știu că fac asta se vor simți jigniți și vor da cu hate...