| Eisenlocke a întrebat:

O carte despre un naufragiu al unei nave cu pertrol apoi a fost creat un organism ce ataca petrolul lumea ramas fara plastic nu mai stiu sigur darcred ca se numea sfarsitul dar nu pot sa o gasesc.\ma puteti ajuta cu numele autorului sau catre un link cu cartea pdf

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar ar fi minunat ca bacteriile sa inceapa sa manance plasticul, altfel o sa fim ingropati cu totii sub mormane de sticle de plastic. Viitorul nu suna bine.
Unde-i bacteria aceea?