| guesswho10 a întrebat:

O intrebare legata de photoshop.Cum as putea sa fac efectul sau sa caut brushul din poza http://www.smashingapps.com/......to-use.jpg ...adica nici nu stiu ce sa caut:|

5 răspunsuri:
| dafna a răspuns:

Nu e brush, trebuie sa creezi tu imagine aia cu mask cu layer-uri.

| guesswho10 explică:

De exeperienta nu poate fi vorba...deci crd ca imi trebuie 'putin' mai mult ajutor

| tycy a răspuns:

Cata experienta ai in PS? Dupa mine e un brush pentru o scoarta terestra aplicat pe spatele acelei tipe.Dar iti trebuie ceva experienta sa faci efectul ala in PS.

| tycy a răspuns:

Awesome-new-photoshop-brushes si linkul iti spune ca e brush tu cum poti sa spui ca o faci cu mask? layere oricum folosesti ca altfel nu se poate lucra in PS.