| ina a întrebat:

Pe ce site as putea gasi muzica clasica? Vreau sa spun sa o descarc.

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Scuze am dat enter.((
100 Greatest Classics - Volume Five

"5 CDs of superb classical performances from such acclaimed orchestras as the Orchestra Of St John's Smith Square, Royal Philharmonic Orchestra, London Symphony Orchestra and many more. Featuring ever popular works by Beethoven, Dvorak, Handel, Mozart and many more 100 Greatest Classics is the perfect introduction to classical music."
http://www.mininova.org/tor/1331354
cauta prin site aici si gasesti tot ce vrei.) nu lipseste nimica

4 răspunsuri:
| scriitor a răspuns:

Descarcă şi instalează dc++, găseşti orice. Dacă vrei Mozart, Verdi, Rossini sau Brahms îţi stau la dispoziţie cu sute de ore de muzică aceştia fiind preferaţii mei. Să nu uităm de Pavarotti.

| lexis a răspuns:

Mai asta da intrebare? se pare ca se mai asculta muzica clasica. frumos...

| Anonim_9586 a răspuns:

In legatura cu raspunsul care mi l-ai dat.Am 12 ani si 58 de kg