| anastasyakelly a întrebat:

Pentru cei pasionati de desen! Vreau sa fac un cadou unei persoane care deseneaza extraordinar de frumos. Insa nu ma pricep la alegerea setului de creioane. Nu stiu daca sa iau doar grafit, nu ma pricep la taria negrului. Va rog mul sa ma ajutati sa gasesc cadoul potrivit, de calitate si accesibil ca pret. Ceva care sa fie bine primit. Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Fatanebunatica a răspuns:

Aici poti gasi ceea ce vrei : http://www.picturaonline.ro/......at_42.html

1 răspuns:
| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Poti sa ii iei un set de acuarele in ulei sau daca vrei sa ii iei creioane iai in carbunewinking