| Voiculouise a întrebat:

Imi puteti recomanda niste creioane grafit de o calitate mai buna. Folosesc Koh-i-noor, dar nu mai sunt multumita de calitatea lor, am avansat im desen si vreau altceva. Am vazut pe Amazon creioanele Caran d'ache si am inteles ca sunt bune, dar nu mi le permit, avand in vedere ca trebuie sa platesc si transportul. Voi ce imi recomandati? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat Faber-Castell?
Koh-i-noor chiar nu sunt bune.

| Voiculouise explică (pentru anonim_4396):

Nu, am doar creioane colorate de la faber castell si mi se par ok. Creioanele grafit sunt la fel?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Voiculouise):

Si eu tot creioane colorate am. Mai rar si creioana grafit dar am fost multumita in general de toate produsele de la aceasta marca.