| Janaaaa11 a întrebat:

Poți sa devii actor și dacă nu urmezi liceul de actorie?

Răspuns Câştigător
| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a răspuns:

Da poti daca ai talent, si carisma poti deveni poti da un casting daca crezi ca esti potrivit!

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Da, daca, cunosti pe cine trebuie
treaba, cu, castingul e frectie la picior de lemn, nu o sa ajungi niciodata cinestie ce actor, si lasa-ma sa iti dovedesc

la americani exista o vorba:
"doesn't matter what you know, all it matters is who you know"
(nu conteaza ce stii (talent, charisma, etc.) ci conteaza pe cine stii)

la Hollywood, vorba asta e putin diferita:
"doesn't matter what you know, all it matters is who you... blow"
(nu conteaza ce stii, ci cui ii faci secz oral)

| Janaaaa11 explică (pentru JicaContra):

Hmm, mulțumesc!

| Adry05 a răspuns:

Clar. importantă ca studii e facultatea de actorie, nu liceul.