| Jojoyo1 a întrebat:

Profesoara mea de fizica vrea sa-i pictez husa deoarece a văzut că fac lucrul acesta si la alti colegi.Ce as putea sa-i pictez pe acea husa? As vrea sa fie ceva legat de fizica.

Răspuns Câştigător
| Alexxandrru a răspuns:

Un atom cu electronici lui gravitate in jurul lui. Planeta pământ cu câmpul gravitational sau sistemul solar. Dacă nu, ar fi o varianta si simple ustensile din laborator, epubreta etc. Poti sa găsești in imaginea asta ceva inspiratie https://www.google.com/......ps?/search Succes!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pictează-l pe Einstein, poza lui cu limba scoasă.