| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor:X:Xas avea si eu nevoie de o idee creativabig grinbig grinpeste 2 zile va fi un bal mascat la mine in scoala s.mentionez ca nu vreau sa ma costumez, dar as vrea sa ma pictez pe fata...doar ca nu am nici o idee... daca ati putea sa fiti cat mai creativi si sa imi dati idei trasniterolling on the floordar sa fie cat de cat practice si usor de facut deoarece eu singura ma voi picta:X:Xmultumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-ti faci o fata-fluture, cu ochii fiind doua pete pe aripi, zona nasului sa fie corpul

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Gen clovnlaughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Emo.

| Mwhahahaa a răspuns:

O pisica, o floare... o mascaoh go on

| Andromedda a răspuns:

Mim.

| alexutza123 a răspuns:

Un fluturas, o floare la ochi, ceva fermecator si vei atrage toate privirilewinking