| Foarfeca a întrebat:

As vrea sa fac o husa de telefon personalizata astfel : pictez husa si pun lac de unghii peste.
Va iesi bine? Exista posibilitatea sa o stric :d?

Răspuns Câştigător
| caramel95x a răspuns:

Mai bine ai incerca sa te duci la un magazin special pentru handmade sunt foarte multe lucruri care te vor ajuta sa faci o husa personaliazata 100%.
La sugestia ta eu cred ca daca esti foarte atenta cred ca va iesi.aa si depinde din ce material este husa daca este de catifea sau din plastic cauciuc ...ect ( Sper ca te-am ajutat mult noroc (●^o^●) )

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Parerea mea este ca o s.o strici nu te sfatuiesc sa incerci, cauti o husa frumoasa la magazin si mai bine iti cumperi una nouahappy

| muffinfactory a răspuns:

Nu pune lac de unghii peste! Nu o intaresti, mai degraba cred ca o sa o strici. Mai ales ca o sa dureze mult cu o pensulica de lac sa umplii o husa intreaga. De pictat, e super draguta ideea. happy

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Cred ca se va strica dar daca ai ceva cunostinte in ale cusutului, poti incerca sa cosi ceva, un model dragut happyGasesti pe net tutoriale sunt sigura!
Succes!