| aurasflorin11 a întrebat:

Sall! Am o problema! pisica mea a bagat ghiarele intr-un scaun de piele si a facut gauri! Cum le repar?

7 răspunsuri:
| kayla a răspuns:

N-ai cum asta e adevarul

| KiddaBăă a răspuns:

Cumperi altu'.

| corinusdeplus a răspuns:

Sunt gauri mari sau doar zgarieturi? Poti incerca o crema pentru articole de piele cu mult silicon si ceara de albine care umple zgarietura.costa 20 lei de la Solitaire. Funda?

| PsihologulMZlate a răspuns:

Si eu am aceeasi problema big grin, nu ai cum, eu le-am acoperit fin cu un scotch alb, nu de ala galbui. incearca sa il acoperi cu ceva, o husa sau ceva. il dezvelesti numa cand ai musafiri laughing

| Maxim_Romeo_1987 a răspuns:

:rolling on the floor pffff Asta e mai greu... tapiteria de piele nu se poate repara...doar schimba.Incearca cu niste plastelina sa bagi in gauri si dupa aia la dai cu o carioca.de culoarea. Oricum se va cunoaste!

| doryan91 a răspuns:

Schimbi pielea sau ii tai unghiile pisiceitongue

| Harton_Marius-iulian_1982 a răspuns:

Il repari cu unul nourolling on the floor