| xXxMADAxXx a întrebat:

Sall! Cum fac sa imi schimb poza de profil la TPU? ca n-am nicio poza si vreau sa-mi pun una! Cum FAC?
FUNDA! + VOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dai la Editează profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selectează imagine profil (Răsfoire)- alegi imaginea dorită, încarci poza şi Salvează profilul.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/, clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și la final pe Salvează profilul.
Poza apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului.
Succes!
Pa, pa.

| XHHHX a răspuns:

Lol nu stii

| InTell a răspuns:

Buna!
Dai click pe editare profil(in partea stanga), iar putin mai jos apare alege fisierul, click acolo si alegi poza din PC tau. apoi dai click pe salveaza profilul. Sper ca te-am ajutat. funda?

| Oana_Ony_1989 a răspuns:

Cred ca rebuie sa dai la setari pentru profil, presupun, nu stiu sigur...