| AdrianDinamo a întrebat:

Sall tpu.Cand vreau sa imi schimb poza de profil la facebook imi zice sa o modific adica sa ii schimb marimea.Insa poza respectiva am mai avut de profil iar daca o modific se sterg si comm-uri si like-uri tot...asa mi se intampla la toate pozele... daca vreau sa le schimb imi zice sa le modific. CIne ma ajuta primeste funda!

2 răspunsuri:
| jupinu2011 a răspuns:

Ar trebui sa-ti apara o fereasta care scrie gata sau am terminat modificarile.

| Maria0810 a răspuns:

Pai daca spui ca ai mia avut-o ar trebui sa iti apara acolo o fereastra care spune ca ai mai avut fotografia respectiva si daca vrei sa o folosesti din nou..nu iti apare asa?