| NewFolder a întrebat:

Sall...
vreau sa imi schimb poza de la profil si are rezolutia prea mare...cum as putea sa o schimb cu ce program?
si care sunt cerintele la poza?
mersi...

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Intrii in Photoscape --> Editor -->Pui poza. dai la Rezise si acolo poţi sa o faci mai mica

:*Bafta`

5 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Poti sa intri pe imageshack.us si acolo este posibilitatea de : resize, o bifezi si dai upload la poza, apoi iti scrie acolo Direct link to image, intri pe el, copiezi imaginea, dai click de dreapta pe ea, save picure as, dai pe desktop, si apoi o pui pe TPU happy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa inveti bine informatica la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, si eu vreau sa imi schimb poza de la profilul de hi5 si nu stiu unde sa dau.

| muffin94 a răspuns:

Photoscapewinking

| Pufulete666 a răspuns:

Gimp, e super bun dar putin cam complicat,big grin mult noroc!