| RoxanaTrandafir a întrebat:

Sall TPU, stie cineva cum pot sa-mi schimb poza de profil?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea seta/schimba poza, intri în secţiunea "Editare profil" din grila portocalie ( vezi în stânga ), acolo ai "Selecteaza imagine profil", dai click pe "Răsfoire" şi cauţi în Pc poza dorită de tine, o selectezi şi dai Ok.

"Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore."

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil'', click pe ''rasfoire'', alegi imaginea din calculator si click pe ''salveaza''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/

| CannbalCorpse a răspuns:

Editare profile -> Selecteaza imagine profil-> Rasfoire si iti alegi imaginea->click pe salveaza

| b24k79 a răspuns:

Editare profile ---> Selecteaza imagine profil---> Rasfoire si iti alegi imaginea.