| Tynnu a întrebat:

Sall mie imi place sa desenez si am talent dar nu prea stiu ce sa desenez adic am desenat personaje din anime dar copiate adica aici >>calculatoruleu cu foaia pe birou dar as vrea sa creez un personaj facut de mine si nu prea am idei...nu prea am imaginatie daca ma puteti ajuta adic cam sa fac sa imi cultiv imaginatia.Sau un site unde pot invata mai multe despre desenul in creion Mersi happy

2 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Uite aici un site care s-ar putea sa te ajuta intr-un fel sa iti perfectionezi desenatul.
http://smithralf.blogspot.ro/

| 7eleven a răspuns:

Eu mi-as dori niste astfel de desene pentru o carte..de fapt un scenariu pentru HBO. poti incarca un desen pe net sa mi-l arati si mie?