| P1dgey a întrebat:

am si eu o intrebare.
Stiti cumva la ce ora apare in seara aceasta Lumina Sfanta La Ierusalim.
daca stiti raspunde-ti

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

12 Seara.

| KateMiddleton a răspuns:

E imposibil de stiut inainte cind va aparea lumina.Citeodata dureaza 2-3 minute de rugaciune pana la aparitie, iar uneori ore bune.Bafta!

| albastrica009 a răspuns:

Intre 00:00 si 24:00 nu stiu sigur

| Draquila a răspuns:

Lumina sfânta de la Ierusalim va fi adusă în România sâmbătă de o delegație a Patriarhiei Române condusă de episcopul vicar al Arhiepiscopiei Bucureștilor Varsanufie Prahoveanul, care urmează să sosească pe Aeroportul "Henri Coanda" în jurul orei 19:00. Sper că te-am ajutat! tongue

| MuffinBlueberry a răspuns:

Nu apare la o ora exacta, dar in jur de 12:00. Apoi este transportata si in Romania!