| sergiuisar a întrebat:

am un vodafone cu touchscreen care nu a fost incarcat de 1 luna si acum l-am bagat la incarcat dar nu se mai aprinde, bateria primeste curent va rog ajutati-ma repede dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai sunt ţigani la Sf. Gheorghe, cred că la ei îl găseşti. E pe profil.

| TiaStefi a răspuns:

Pai...Si telefonul meu a patit la fel si l-am dus la reparat(tot touchscreen Vodafone) in mai multe locuri dar nu is-a mai putut face nimic si a trebuit pana la urma sa-l schimb (Dupa ce l-a reparat prima oara a mai mers 1 zi si apoi s-a stins si nu s-a mai putut face nimic la el de atunci\)