| niggasinparisxxx a întrebat:

Sall TPU, toamna aceasta merg pentru prima oara la liceu...si am auzit ca prima data te pune pe fiecare sa te prezinti... mi-ati putea da niste sugestii de prezentare mentionez ca sunt baiat si am simtul umorului FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pai daca zc ca ai simtzul umorului e Ok, Incearca sa aduci zambetul pe buze la tooti ceio din clasa! Fi un "ticalos" simpatic! Bafta!

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pe noi ne-au pus doar sa zicem numele si scoala de la care venim. Zambeste mult!

| Bernoullie a răspuns:

Poi spui ma numesc x, vin de la scoala x si sper sa ne intelegem bine cu totii.

| 10011993 a răspuns:

Eu m-as prezenta astfel: ma numesc X, vin de la scoala y, am simtul umorului foarte dezvoltat, imi place sa-mi fac prieteni noi, desi am forte multi si sper sa ne intelegem bine!

| psiHopixia a răspuns:

Fii natural! Daca iti vine sa razi.razi si gata. Daca iti vine sa fii serios.fi serios! Gandeste'te ca ai de stat cu ei 4 ani.lol si mai bine esti tu de la inceputtongue Iti spui numele, scoala de la care vi etctongue